לוגו ויקוש לבן

פלטפורמה חינמית חדשה לעיצוב משחקים באינטרנט לשיווק בדיגיטל

תוכן עניינים
שיווק דיגיטלי

כיצד ניתן לעצב משחקים?

עיצוב ופיתוח של משחקים למחשב או למכשירי הטלפון שלנו אפשרית דרך מגוון דרכים שונות. חלק מהמעצבים כיום למדו את המקצוע באוניברסיטה, דרך תואר ראשון כללי, תואר שני ממוקד בעיצוב משחקים, או אפילו דרך קורס לימודי חוץ שהם עשו באינטרנט או באחת המכללות והמכונים בארץ. עיצוב משחקים ניתן גם ללמידה באופן עצמאי ולא מעטים האוטודידקטים שפיתחו משחקים בזמנם הפנוי. כיום ישנה פלטפורמה חדשה לעיצוב משחקים באינטרנט שכדאי להכיר – wiply.

 

כיצד ניתן לשווק את המשחקים בדיגיטל?

כדי להתחיל להרוויח מהמשחק, צריך להתחיל להשיג לו חשיפה וקהל לקוחות ראשוני ואוהד. החשיפה הזו אפשרית דרך קמפיינים שונים לשיווק דיגיטלי, שיפרסמו את המשחק ברשתות החברתיות השונות, בתול פרסומות למשחקים ואפליקציות אחרות, ועוד מגוון שיטות ששמורות בידי המשווקים הדיגיטליים. בנייה ועיצוב של אפליקציות משחקים לאיקומרס יידרשו מכם גם דאגה לצד השיווקי ולחשיפה של אלה כדי באמת לנהל את העסק הקטן הזה בהצלחה.

 

האם ניתן להרוויח מעיצוב משחקים?

עיצוב משחקים הוא בהחלט משלח יד מקצועי רווחי ומשתלם כיום ויש אליו ביקוש לא קטן והתעניינות רבה. ניתן להרוויח מעיצוב שחקים ואפילו המון – או באופן של מעצב משחקים שכיר באחת מחברות עיצוב מהשחקים והסטרטאפים השונים כיום, אך גם מעיצוב ומשחקים עצמאי בו בעזרת פרסומות, הורדות או רכישות בתוך היישום, הרווחים יגדלו.

 

היאשור מעודכנים >> talkback.org.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן