לוגו ויקוש לבן

עוברים לדירה בבניין גבוה? אתם צריכים מוביל עם מנוף

תוכן עניינים
מנוף

מתי נצטרך מוביל עם מנוף במעבר לדירה גבוהה?

מעבר לדירה גבוהה, כולל כמובן הובלה של מספר רב של רהיטים ותכולה לבית החדש שלנו. לרוב, יהיו את הרהיטים הגדולים והמסיביים שלא יכולים להיכנס למעלית, ושלא ניתן לסחוב כל כך הרבה קומות במדרגות – וכך במקרים רבים, נהיה זקוקים להובלה עם מנוף סל, כדי להוביל בבטחה את הציוד שלנו לדירה החדשה.

 

איזה שירותי מנוף יתאימו לנו ומומלץ לשכור?

עבור צרכים ביתיים, המנופים המומלצים למטרות שלנו לרוב יהיו מנופי סל או במות הרמה שונות, כאלה בהם המפעיל יכול להימצא בתוך סל שנמצא בקצה זרוע המנוף, וכך לכוון אותו באופן המיטבי לכל הובלה ומטרה שתצטרכו. חברת תומר מנופים מומלצת למטרה זו, ומלבד תפעול מקצועי ואיכותי מחזיקה גם במגוון מנופים לבחירתכם.

 

איך נדע איזה מנוף להשכיר?

מאחר ואיננו מנופאים מורשים, אין לנו מספיק ידע כדי להחליט איזה מנוף כדאי לשכור ומאיזה סוג והסוגים הם רבים ומגוונים בשוק כיום. לכן הצעד הנכון יהיה לפנות לחברת המנופים ולהתייעץ אתה על הפרטים, כולל מיקום הדירה, גובהה ומשקל הרהיטים שיש להוביל. כך אלה יוכלו להתאים לנו את המנוף המתאים, שיגיע לשעת העבודה שקבענו יחד עם מנופאי מוסמך ובעל רישיון שיוכל לבצע את העבודה המיטבית.

רוצים להמשיך לקרוא? >> hot-stuff.co.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן