לוגו ויקוש לבן

נופש וטיולים – משקפי שמש מושלמות לטיול אקסטרים

תוכן עניינים
משקפי שמש

מדוע חשוב להתאים את משקפי השמש לטיול אקסטרים?

טיול אקסטרים דורש ממשקפיי השמש שלנו להיות גם מוצמדות לפנים ונוחות, אך גם להיות איכותיות ולסנן את קרינת השמש כמה שאפשר כדי שלא תפריע לנו בטיול האקסטרים. מדובר במשקפיים שצריכות להתאים לפעילות הספורטיבית ולאקסטרים, ולכן אלה לא יהיו משקפיים השמש הרגילות והמוכרות לנו אלא משקפיים שבנויות לספוג את התנאים האלה ונמכרות כיום במגוון חברות ומותגים כמו בחברת איי אופטיק המומלצת והפופולרית בעולם האופטיקה.

 

איזה מאפיינים חשובים במשקפי שמש לשטח לטיול אקסטרים?

 

סינון אפקטיבי של השמש והקרינה 

בעת פעילות אקסטרים שהיא גם ככה מאתגרת וקשה, הדבר האחרון שצריך ויכול להפריע לנו בדרך סה קרינה מהשמש, וזה בהחלט אספקט שעדיף להימנע ממנו על ידי משקפי שמש לשטח שיהיו מספיק איכותיות ומושחרות. אחרי הכל, שמש חזקה יכולה לגרוע מהביצועים שלכם ולהרוס את הכיף שבאקסטרים ולכן כדאי להתכוונן בהתאם.

 

היצמדות לראש ולפנים

מאותה הסיבה שמשקפי השמש צריכות להיות כמה שיותר אפקטיביות בסינון הקרינה – הן גם חייבות להיות מספיק צמודות לפנים ולראש, ולמנוע נפילות מיותרות והתעסקות מוגברת עמן שתגרע מהכיף ומהאתגר של טיול האקסטרים. לכן המשקפיים המתאימות ביותר יהיו משקפיים עם חוט שנצמד לאחורי הראש, וכן משקפיים עם סיומת עגולה שנתפסת על האוזניים ומתקבעת.

אהבתם את הכתבה? >> beehive.co.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן