לוגו ויקוש לבן

משפחה לא בוחרים, אבל את בעל החיים כן… כל מה שצריך בשביל לגדל גור חדש בבית

תוכן עניינים
גור כלבים

איפה כדאי לרכוש את הציוד הנדרש לגור חדש?

הציוד שתצטרכו לגור החדש, חייב להיות כמה שיותר איכותי כדי לוודא גם שהגור לא מתמודד עם חומרים רעילים ולא טובים במידה והוא לועס ומשחק עם הציוד, וכן כדי להבטיח שימוש ממושך ואיכותי במוצרים. מומלץ לבצע את הרכישות בחברת יוניפט, שמומלצת לרכישת ציוד איכותי לגור חדש בבית וחיות ככלל.

 

איך צריך להיערך לגור חדש בבית?

רכישת אביזרים מתאימים

אימוץ גור חדש הביתה, דורש לא מעט היערכות והדבר הראשון שנצטרך לעשות ברגע שאנחנו יודעים את גודלו ואת המשקל שלו, הוא להתחיל ברכישת כל הציוד שנצטרך למען זאת. כמות הציוד שצריך עבור גור חדש בבית היא גדולה, וכוללת גם מיטה שמתאימה בגודל, גם אוכל שמתאים לגזע הגור ולגודלו, ועוד רבים. 

 

עיצוב של פינה מתאימה בבית או בחצר

עיצוב פינה המתאימה בבית או בחצר היא קריטית להגעתו של הגור, כדי שיוכל להתרגל אליה מההתחלה. כדאי להציב כבר את המיטה ואולי איזה חטיף טעים, כדי להראות לגור החדש את מקומו להרגיל אותו לאזור הטבעי שהולך להיות שלו. 

 

הכנת לוז משוער להוצאת הגור לסיבוב

מאחר וגורים וחיות באופן כללי נדרשים ללא מעט טיולים בחוץ, כדאי להיערך גם ללוח הזמנים הזה מראש, ולוודא שאתם יכולים לעמוד בכך, ואם לא, לוודא שאתם מקבלים את העזרה והסיוע הנדרשים.

 

רוצים לקרוא עוד? >> highlight.org.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן