לוגו ויקוש לבן

הספה מטונפת? כך תוכלו לחדש אותה בקלי קלות

תוכן עניינים
ספה

כיצד ניתן לנקות את הספה ולחדש אותה?

כיום ישנם כמה תכשירים שונים המוצעים למכירה עבור ניקוי ספות, אך אלה מסוגלים לעשות עבודה נקודתית בלבד על הספה, ולא לטפל במקרים חמורים בהם הספה כולה מטונפת וזקוקה לחידוש. עבור ניקוי ממשי לספות שמצבם קשה והשחירו, נצטרך להזמין את שירותם של מנקי ספות מומלצים כמו SOS clean, ולהשיג באמצעותם את התוצאה המעולה שתשמר ותחדש את הספה שהפכה למטונפת ובעייתית. 

 

אחרי כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי ספה?

ניקוי ספה יכול להיות נחוץ כל כמה חודשים בבתים בהם יש חיות מחמד בעיקר והספה עשויה מבד שממש לא ניתן לנקות או להשפריץ עליו חומרי ניקוי בעצמכם. אך לרוב, נצטרך ניקוי ספה ממשי רק כל כמה שנים ובהתאם לתחושה שלנו ולרגישות שלנו ללכלוך.

 

כיצד ניקוי ספות מקצועי מחדש את הספה?

ניקוי הספות המקצועי מתבצע עם מכשירים ייחודים שבעזרת נוזלים וחומרים כימיים מנקים את הספה ושואבים את כל הלכלוך עם המים החוצה. אלה לא מכונות שנוכל לרכוש בעצמנו, ולכן חשוב להיעזר בניקוי ספות מקצועי שיעלים את כל הלכלוך אחת לכמה שנים. מעבר לניקוי הזה ניקוי ספות מקצועי יכול לבצע עבודות של תיקון פגמים וצביעות חדשות בהתאם למצבה של הספה ולצורך.

הישארו מעודכנים >> digiweb.org.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן