לוגו ויקוש לבן

ביטוח נסיעות לחו"ל בקורונה – כך תסגרו ביטוח מתאים

תוכן עניינים

הקורונה היא ללא ספק המגפה המשמעותית ביותר מאז ומעולם, וכך אתם צריכים להתייחס אליה. מדובר על מגפה ששינתה את חיינו מקצה לקצה, היא דרשה מאיתנו לעשות לא מעט התאמות שונות. יש כאלה שלא טסו במשך השנתיים האחרונות רק בגלל שהם חששו מה עלול לקרות. אך כעת כאשר המגפה נמצאת בדעיכה, זה בהחלט זמן מעולה לארוז את המזוודה, ולחשוב על חופשה בחו"ל. זוהי יכולה להיות חופשה קצרה או חופשה ארוכה, אתם אלה שקובעים כיצד תראה החופשה. אך הכי חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופה הזאת. מה אתם צריכים לדעת על ביטוח נסיעות בעידן הקורונה? 

ביטוח נסיעות זול לא יספק את הסחורה

אם בעבר הייתם יכולים להתפשר על ביטוח נסיעות זול, כיום המציאות היא שונה. הקורונה הביאה את כולנו למצב שבו הבריאות היא עניין שלא נוכל לעבור עליו לסדר היום. הרי אתם לא יכולים לקחת סיכונים כאשר אתם טסים לחופשה מעבר לים, במדינות שאינכם מכירים אותן. ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה חייב להיות ביטוח שיספק לכם הגנה מלאה לכל תרחיש. לרוב ביטוח זול יהיה לוקה בחסר, כזה שתוכלו למצוא בו לא מעט חורים שונים. זוהי הסיבה שבגללה פספורט קארד מחיר לא אמור להעסיק אתכם יתר על המידה.

חברה מנוסה שלא תתנער מכם

בתקופה הזאת חשוב מאוד לבחור בחברת ביטוח מנוסה שאתם סומכים עליה. היא צריכה להיות חברת ביטוח שמספקת לכם מעטפת הגנה שלמה בכל רגע נתון. חברה מנוסה תהיה כזאת שלא תשכח אתכם כאשר אתם תרצו לשמוע פתרונות שונים. לצערנו חברות ביטוח אחרות יהיו חברות ביטוח שעלולות להתנער מכם דווקא כאשר אתם צריכים אותן. מראש תחפשו חברת ביטוח שאתם סומכים עליה מכל היבט אפשרי. כך תוכלו לטייל באמת מבלי שיהיו לכם דאגות שיטרידו את מנוחתכם. חברה כמו חברת פספורט קארד היא ללא ספק חברה שתוכלו להיות רגועים לגביה. הרי היא חברה שלא תשאיר את הלקוחות שלה מאחור בתקופה כזאת.

כיסוי לקורונה אך גם קצר מעבר

אל תחשבו רק על הקורונה כאשר אתם סוגרים ביטוח נסיעות דרך חברת פספורט קארד או כל חברת נסיעות אחרת. יהיה עליכם לבחון כי אתם מקבלים כיסויים נוספים שאמורים להקנות לכם שקט בטיול עצמו. הרי לא רק הקורונה תעסיק אתכם, אלא גם בעיות בריאותיות אחרות ועד פרמטרים נוספים. הביטוח שאתם סוגרים אמור להיות כזה שישמור עליכם בתקופה הזאת, אך גם יספק לכם מעטפת שלמה של הגנה מפני כל תרחיש שהוא. סוף כל ס

וף אחרי שאתם טסים לחו"ל תרצו לדעת כי לא אמורות להיות לכם סיבות לדאוג. לא בגלל הקורונה, ולא בגלל אף עניין אחר שעלול לפגוע בחוויית החופשה הקרובה.

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן