לוגו ויקוש לבן

איך ללכוד חולדות – צעדים של מתחילים

תוכן עניינים
לוכד עכברים

עבודות התשתית הרבות ברחבי הארץ, בשילוב עם חודשי החורף הקרים גורמים לחולדות רבות לצאת מהביוב ולחפש מקום מסתור חדש. לכן ייתכן כי לאחרונה שמעתם על יותר ויותר מכרים שלכם שנאלצו להזמין לוכד חולדות. תדעו שאתם לא לבד וזוהי תופעה שכיחה בתקופה זו. ראשית נמליץ לכם לחפש חורים בקירות ובמידה ויש לכם כאלה סתמו אותם, המנעו מהשארת מזון פתוח מחוץ לחללי אחסון סגורים. הפעולות האלה לא יסלקו את החולדות לצמיתות אך אולי ימנעו מהן בשלב ראשוני לפלוש למרחב שאתם חיים בו, כמו המטבח וחדרי השינה. שנית אל תדאגו, צרו קשר עם לוכדי חולדות מנוסים והם כבר יטפלו בבעיה.

לא מסתכנים – מתקשרים ללוכד חולדות

רובנו נתקלנו במהלך חיינו במזיק כזה או אחר בין אם עכבר, גו'ק או חולדה ולרוב כשמדובר ביחסי כוחות של חיה קטנה מולנו, בני האדם, נוטים לחשוב שנוכל לתפוס אותה בעצמנו. לרוב אנחנו צודקים אך להבדיל ממזיקים אחרים חולדה היא חיה  בלשון המעטה, לא כל כך נחמדה ולפעמים כשהיא מרגישה מאוימת היא תוקפת. אדם לא מנוסה שלא מכיר את אופיה של החולדה עלול למצוא את עצמו מתמודד עם נשיכה שיכולה להחמיר לזיהום וסיבוכים רפואיים נוספים. אנחנו באמת מבקשים מכם לא להסתכן ולהתקשר ללוכד חולדות על מנת לשמור עליכם ועל משפחתכם בריאים ושלמים.

לוכד חולדות יתאים את עצמו אליכם

במידה ונתקלתם בחולדה והבנתם כי אתם לא מעוניינים להשאר עם זה לבד, אתם לגמרי צודקים. אין ברירה אלא להזמין איש מקצוע עם נסיון רב בתחום. קיימות שיטות מגוונות להרחקת חולדות ולכן כדאי לדעת איזה שיטה תרצו לבצע ולבחור בהתאם לכך לוכד חולדות. בטח גם אתם מכירים סוגים שונים של מלכודות לחולדות, אז ברגע שתיצרו קשר עם לוכד חולדות באור יהודה, הוא יתן לכם לבחור מבין מגוון האפשרויות את זאת שהכי מתאימה לכם. אנחנו ערים להעלאת המודעות בתחום זכויות בעלי החיים ואנחנו יודעים שלא כל שיטה מתאימה לכל לקוח. אתם תחליטו מה מתאים עבורכם ואיזה איש מקצוע מומחה ואמין יגיע אליכם כך שתוכלו להשאר רגועים.

לוכד חולדות

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן