לוגו ויקוש לבן

אוי כמה שזה מפנק… בדקנו איך זה לגור בבית עם חימום תת רצפתי וחזרנו כדי לספר

תוכן עניינים
חימום

איך מרכיבים חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי ניתן להרכבה באופן עצמאי אך ממש לא מומלץ לעשות זאת מאחר ומדובר בתהליך שאם אינו נעשה נכון, יכול להיות מסוכן, ודרושות כאן הרבה יכולות מקצועיות והכרה של המוצר לכן יש ליצור קשר עם חברת התקנה ויצרן של חימום תת רצפתי. חברת אקוהיט הינה מומלצת במיוחד עבור התקנה ומכירה של חימום תת רצפתי ומקצועי לבית.

 

אז.. איך זה לגור בבית עם חימום תת רצפתי?

 

חימום אינטנסיבי ומשובח

לעומת מזגנים שידועים בכך שהם נוהגים לייבש מעט את הראש, לחמם יתר על המידה ולכן הם לא כל כך נעימים ואהודים על ידי תושבי ישראל, החימום התת רצפתי יוצר תחושה שונה לגמרי. מאחר שהחום עולה מהרצפות למעלה, החימום מחמם את הבית באופן טבעי, שמזכיר יותר חימום של אח וקמין מאשר חימום של מזגן חשמלי ומייבש.

 

פינוק והנאה

מעבר ליכולות הטכניות המעולות של החימום התת רצפתי, החימום התת רצפתי מעניק גם תחושת פינוק והנאה שאין שניה לה בעולם החימום. ההליכה על הרצפה החמימה עם רגליים חשופות, ופתיחת הבוקר בבית המחומם והנעים, הם כיפיים במיוחד ומבטיחים חווית חורף שונה וכיפית משהכרנו.

 

אהבתם? >> feed.org.il

רוצים לקבל עדכונים כל הזמן?

הצטפרו לרשימת הדיוור שלנו!

ויקו'ש הינו מגזין תוכן המכסה מגוון רחב של נושאים, כולל תיירות, אופנה, שיווק, עיצוב הבית, משפחה ובריאות. האתר מציע כתבות מקיפות ומעודכנות, המבוססות על מחקר מדוקדק וראיונות עם מומחים. אתם רק צריכים ליהנות!

אהבתם את הכתבה? אז בטוח תאהבו גם את:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן